Новини

До уваги відвідувачів заповідника! Екскурсійний сезон 2017 року в НІКЗ "Качанівка" стартує 29 квітня.

5 березня 2017 року в Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" відкрилася виставка живопису "Грані жіночності" на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок Міністерства культури України на відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

15 жовтня 2016 року в заповіднику розгорнуто виставку творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва "Качанівські етюди" (ІІІ сезон) учнів Дитячої школи мистецтв м.Обухів та випускників Київської академії мистецтв.

14-15 вересня 2016 року в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» було проведено V Качанівські наукові читання на тему: «Палацово-паркові комплекси України: вивчення, охорона, збереження та використання».

В Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" пройшло ювілейне на Х літературно-мистецьке свято "Качанівські музи". У програмі свята: концертна програма кращих митців України, професійних музичних колективів Чернігівщини, талановитих аматорських гуртів Ічнянщини.

На території Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» квест-гра для дітей «Скарби Качанівки - 2016».

День відкритих дверей - Наказ по заповіднику

Наші друзі
Батурин - "Гетьманська столиця" Всеукраїнський клуб з історії

ВИСТАВКА "КАЧАНІВСЬКІ ЕТЮДИ"

Виставка "Качанівські етюди" розгорнута Дитячою школою мистецтв м.Обухів у співпраці з Національним історико-культурним заповідником "Качанівка" внаслідок проведеного конкурсу-пленеру, який проходив в заповіднику 13-15 жовтня 2016 року (ІІІ сезон).

На виставці представлені твори образотворчого мистецтва учнів Дитячої школи мистецтв м.Обухів та твори декоративно-ужиткового мистецтва - скульптурні композиції - випускників Київської академії мистецтв. Виставка поєднала в собі соковиті фарби, які дають декоративно-виразні образи з чіткими контурами та силуетами зображення.

Експоновані твори образотворчого мистецтва передають вічну, незрівнянну красу та велику естетичну цінність унікальних пам'яток архітектури заповідника кінця ХVІІІ – початку ХХ століття та мальовничі паркові пейзажі і краєвиди в осінню пору.

Маленькі художники своїми творами образотворчого мистецтва доносять до відвідувача надзвичайний світ української мальовничої природи, її цілющу силу.

фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
Щиро вдячний за підтримку при створенні сайту:
Endels реєстрація в ВЕБ Колектив НІКЗ 'Качанівка' Михайло Русаков КтоНаНовенького
Если изображения не видно, обновите страницу
карта маршрутів
на головну сторінку Книга для гостей про сайт, автора та ін..
Яндекс.Метрика Счетчик тИЦ и PR НІКЗ Качанівка, НИКЗ Качановка, сайт Качановка, палац Качанівка, заповідник Качанівка, заповедник Качановка, Тарновський, Буренко, kachanovka, Черниговской области, Ичнянского района