Шановний відвідувач!

В 2013 році виповнюється 175 років від дня народження В.В.Тарновського - молодшого (1838-1899), сподвижника української національної ідеї, громадського діяча, щедрого мецената, фанатичного колекціонера, палкого шанувальника пам’яті Т.Г.Шевченка, життя і діяльність якого тісно пов’язані з Ічнянщиною, з качанівською дворянською садибою. На увічнення пам’яті Тарновського-молодшого на території Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» буде встановлено пам’ятник.

Дирекція заповідника просить всіх небайдужих фізичних і юридичних осіб долучитися до справи увічнення історичної пам’яті В.В.Тарновського-молодшого. На сьогоднішній день адміністрація заповідника ставить питання щодо фінансової підтримки даного проекту з боку спонсорів, меценатів та всіх не байдужих до цієї справи людей. В Управлінні державного казначейства в Ічнянському районі Чернігівської області відкрито рахунок для благодійних внесків на виготовлення та встановлення пам’ятника, справи увічнення історичної пам’яті В.В.Тарновського-молодшого.

Реквізити: Р/р 35228014000456; Код 02215420; МФО 853592; ГУДКСУ в Чернігівській обл.

макет пам'ятника
НІКЗ Качанівка, НИКЗ Качановка, сайт Качановка, палац Качанівка, заповідник Качанівка, заповедник Качановка, Тарновський, kachanovka, Черниговской области, Ичнянского района