Cтворення Благодійного фонду «Відродження Качанівки».

7 лютого 2018 року в качанівському палаці було прийнято рішення про створення Благодійного фонду «Відродження Качанівки» за ініціативи голови Чернігівської обласної державної адміністрації Куліча Валерія Петровича, директора ПАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла», депутата обласної ради Кияновського Віктора Павловича. Відбулися І установчі (загальні) збори учасників (засновників) фонду з порядком денним: 1.Обрання голови та секретаря загальних зборів учасників (засновників) 2.Затвердження порядку денного зборів. 3.Створення Благодійного фонду «Відродження Качанівки» та визначення його місцезнаходження. 4.Затвердження статуту фонду. 5.Обрання голови правління та членів правління фонду. 6.Обрання голови та членів Наглядової ради. 7.Про необхідність проведення державної реєстрації фонду в органах державної влади та управління та надання права підпису відповідних документів уповноваженій особі. Благодійний фонд «Відродження Качанівки» ставить за мету сприяти розбудові, реконструкції, музеєфікації та розвитку Національного історико-культурного заповідника «Качанівка», палацово-парковий комплекс якого належить до визначних об'єктів національного культурного надбання. На першому етапі визначено коло потенційних спонсорів і донорів, які завдяки своїй активній діяльності підтримуватимуть фонд і сприятимуть виконанню його завдань. На другому етапі – для забезпечення діяльності фонду створено органи управління. Контролюючі функції здійснюватиме Наглядова рада, яку очолив голова Чернігівської обласної державної адміністрації Куліч Валерій Петрович. Виконавчим органом управління фондом є правління, головою якого обрано директора ПАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла», депутата обласної ради Кияновського Віктора Павловича. Багатонадійним нині видається посилена увага громадських ініціатив до подальшої долі заповідника, зокрема, в рамках діяльності заснованого Благодійного фонду «Відродження Качанівки». Дирекція заповідника з надією дивиться в майбутнє, будує плани і сподівається на відродження заповідної садиби.


Учасники(засновники) Благодійного фонду «Відродження Качанівки»

І Установчі (загальні) збори благодійного фонду. Голова зборів - Буренко В.Б., генеральний директор заповідника

Учасники (зановники) Установчих (загальних) зборів благодійного фонду під час голосування

Виступ голови Чернігівської облдержадміністрації, голови Наглядової ради благодійного фонду Куліча В.П.

Виступ директора Інституту рибного господарства(м. Київ), активного мецената Грициняка І.І.

Виступ голови Товариства "Чернігівське земляцтво" в м.Києві Ткаченка В.В.

Виступ директора ПАТ "Ічнянський завод сухого молока та масла", депутата обласної ради, голови правління благодійного фонду Кияновського В.П.

Виступ голови ради директорів Міжнародного хабу природних ресурсів "TUTKOVSKY" Загороднюка П.О.

Виступ голови Ічнянського регіонального відділення Товариства "Чернігівське земляцтво" в м.Києві, члена Наглядової ради благодійного фонду Вощевського М.М.

Засновники (учасники) благодійного фонду під час екскурсії по палацу

НІКЗ Качанівка, НИКЗ Качановка, сайт Качановка, палац Качанівка, заповідник Качанівка, заповедник Качановка, Тарновський, kachanovka, Черниговской области, Ичнянского района