Пленер.

Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» з 9 вересня до 16 вересня 2018 року став творчою базою для проведення мистецького пленеру «Качанівська осінь – 2018».

Приємно усвідомлювати, що історичний потенціал Качанівки не вичерпаний, він і досі притягує до себе представників творчих спілок, які цього року привезли до Качанівки дух Чернігівщини (Кайдан Людмила Василівна, Корнієнко Оксана Іванівна, Онанко Наталія Анатоліївна, Войстрикова Наталія Миколаївна, Оніщенко Віктор В'ячеславович, Строганова Тетяна Павлівна) та Сумщини (Гальченко Іван Іванович, заслужений художник України; Жицєль Сергій Петрович).

За підсумками пленеру учасники розгорнули виставку своїх робіт на парадному дворі для співробітників, відвідувачів і туристів заповідника. Дев'ять картин на качанівську тематику учасники пленеру виявили бажання подарувати заповіднику.

Готується виставка за результатами пленеруГотується виставка за результатами пленеру на Парадному дворiУчасники мистецького пленеру пiд час роботиУчасники мистецького пленеру в Качанiвцi - Загальне фотоНІКЗ Качанівка, НИКЗ Качановка, сайт Качановка, палац Качанівка, заповідник Качанівка, заповедник Качановка, Тарновський, kachanovka, Черниговской области, Ичнянского района