Новини

25 травня 2017 року в палаці Тарновських в Качанівці відбулася зустріч керівників Прилуцького району з обдарованою молоддю Прилуччини – переможцями обласних та Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань.

29 квітня 2017 року відбулася презентація виставки рукотворних килимів Степана Ганжі в Лицарській залі палацу Тарновських в Качанівці на відзначення 75-річчя від дня народження митця на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок України. Виставка експонуватиметься до 30 червня 2017 року.

28 квітня 2017 року відбулася презентація виставки "Народні ікони ХІХ – початку ХХ століття" у виставковій залі палацу Тарновських в Качанівці на основі фондової колекції "НІКЗ Гетьманська столиця". Виставка експонуватиметься до 26 грудня 2017 року.

5 березня 2017 року в Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" відкрилася виставка живопису "Грані жіночності" на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок Міністерства культури України на відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

15 жовтня 2016 року в заповіднику розгорнуто виставку творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва "Качанівські етюди" (ІІІ сезон) учнів Дитячої школи мистецтв м.Обухів та випускників Київської академії мистецтв.

14-15 вересня 2016 року в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» було проведено V Качанівські наукові читання на тему: «Палацово-паркові комплекси України: вивчення, охорона, збереження та використання».

День відкритих дверей - Наказ по заповіднику

Наші друзі
Батурин - "Гетьманська столиця" Всеукраїнський клуб з історії

Як дістатись до "Качанівки"

(маршрут через Ніжин або зі сторони Прилук)"


Попередження! В жодному разі не рекомендуємо скорочувати шлях та їхати до нас через Іваницю. Стан дороги по маршруту Ольшана-Іваниця-Качанівка дуже поганий, а тому не зіпсуйте собі нерви та/або транспортний засіб. Це саме той випадок, коли "окольная дорога короче прямоезжей". Запам'ятайте: Ічня-Гужівка-Іржавець-Парафіївка-Петрушівка-Качанівка.

(маршрут зі сторони Бахмачу або з Сумського напрямку)"


Попередження! (для мандрівників Бахмацького напрямку) Ділянка дороги Софіївка-Лугове знаходиться в дуже поганому стані. Рекомендуємо притримуватись основних автомагістралей. Хто ходить навпрошки - той вдома не ночує!.

Приємна новина (для мандрівників Сумського напрямку): Ваш маршрут буде проходити через Сокиринці та Тростянець, де відповідно знаходяться палац Галаганів, сокиринський парк, музей Остапа Вересая та Державний дендрологічний парк "Тростянець".Як доїхати до нас громадським транспортом?

З Києва (автовокзал «Дарниця»)
900 – Київ – Качанівка (щоденно),
1210 – Київ – Талалаївка до Парафіївки (5 км. до Качанівки) /щоденно/,
1420 – Київ – Талалаївка до Парафіївки (5 км. до Качанівки) /щоденно/,
1440 – Київ – Тростянець до Парафіївки (5 км. до Качанівки) /щоденно/.

З Чернігова
1545 – Чернігів – Талалаївка до Парафіївки (5 км. до Качанівки) /щоденно/,
1620 – Чернігів – Сокиринці до Парафіївки (5 км. до Качанівки) /щоденно/,
1640 – Чернігів – Талалаївка до Парафіївки (5 км. до Качанівки) /щоденно/,
1725 – Чернігів – Талалаївка до Парафіївки (5 км. до Качанівки) /щоденно/.

З Ніжина
810 - Ніжин – Іваниця (через Качанівку) /щоденно/,
1010 - Ніжин – Іваниця (через Качанівку) /щоденно/.

З Прилук
1620 – Прилуки – Парафіївка (через Качанівку) /п'ятниця, субота, неділя/.

Щиро вдячний за підтримку при створенні сайту:
Endels реєстрація в ВЕБ Колектив НІКЗ 'Качанівка' Михайло Русаков КтоНаНовенького
Если изображения не видно, обновите страницу
карта маршрутів
на головну сторінку Книга для гостей про сайт, автора та ін..
Яндекс.Метрика Счетчик тИЦ и PR НІКЗ Качанівка, НИКЗ Качановка, сайт Качановка, палац Качанівка, заповідник Качанівка, заповедник Качановка, Тарновський, Буренко, kachanovka, Черниговской области, Ичнянского района